li>Лечение детского аутизма в клинике Мардалейшвили тут
  • Коррекция аутизма у детей в больнице тут
  • Eredmények

    Az Unicornis Egri Íjász SE versenyeken elért eredményei

    2020.08.22. Bükk Kupa I.forduló, Kazincbarcika

    Román Péter - férfi, HU - I.hely
    Román-Farkas Melinda - férfi, BB - III.hely
    Román Bálint Dániel - férfi, CU - III.hely

    2020.08.22. - Történelmi Országos Bajnokság, Tata

    Történelmi Szabadtéri Országos Bajnokság:

    Nahóczki Péter - veterán, vadászíj - I.hely Országos Bajnok

    ------------------------

    Történelmi Távcéllövő Országos Bajnokság:

    Nahóczki Péter - veterán, vadászíj - I.hely Országos Bajnok

    2020.08.11. Észak-alföldi WA regionális kvalifikációs pályaíjász verseny, Debrecen

    Farkasné Tóth Katalin - tradicionális, női - I.hely
    Farkas Antal - tradicionális, férfi - III.hely

    2020.08.01. 3D Országos Bajnokság, Szekszárd

    Román-Farkas Melinda - női, BB - III.hely

    2020.06.13-14. 3D GP I., Felsőtárkány

    Román-farkas Melinda - női, BB - II.hely

    2020.06.06. Ki-Keleti Kupa (3D), Ostoros

    Mikó Rebeka - ifi, CU - I.hely
    Molnár Brendon - ifi, CU - I.hely
    Szabó Gábor - férfi, TRRB - I.hely
    Duró Gábor - férfi, Ol - II.hely
    Farkasné Tóth Katalin - női, PBHB - III.hely
    Duró Gergő - gyerek, TRRB - III.hely

    2020.02.29. - WA teremíjász verseny, Hajdúhadház

    Farkasné Tóth Katalin - női, longbow - I.hely
    Szabó Gábor - férfi, vadászreflex - I.hely
    Román-Farkas Melinda - férfi, barebow - III.hely

    2020.02.04. - Év Sportolója 2019 díjátadó gála, Eger

    Román Bálint Dániel

    Eger Város legjobb utánpótlás sportolója

    2020.02.02. - IFAA teremíjász Országos Bajnokság, Budapest

    Szabó Gábor - férfi, BH(R) - III.hely

    2020.01.18. - Budapest Bajnokság - WA Teremíjász Verseny, Budapest

    Farkasné Tóth Katalin - női, longbow - II.hely
    Szabó Gábor - férfi, vadászreflex - II.hely

  • алмазная резка almbur.com.ua
  • алмазное сверление www.stenorez.com.ua