• вентиляции Днепропетровск
  • автономное отопление Днепропетровск
  • монтаж кондиционера Днепропетровск
  • отделочные работы Днепропетровск
  • металлоконструкции Днепропетровск
  • Eredmények

    Az Unicornis Egri Íjász SE versenyeken elért eredményei

    2018.07.07. - EmReBa V.forduló, Felsőtárkány

    Király Máté - CRB, mini - I.hely
    Tanner Enikő - TRRB, mini - I.hely
    Román Bálint Dániel - CU, ifi - I.hely
    Farkasné Tóth Katalin - PBHB, női I.hely
    Nahóczki Péter - TRLB, felnőtt - I.hely
    Király Lajos Gergő - HU, gyerek - II.hely
    Farkas Melinda - TRRB, női - II.hely
    Kovács Bendegúz - TRRB, gyerek - II.hely
    Tanner Nándor - TRRB, gyerek - III.hely
    Vereska Pál - PBHB, veterán - III.hely

    Az ötfordulós bajnokság eredményei alapján, kategóriájukban és korcsoportjukban Regionális Bajnok címet értek el

    Tanner Enikő - TRRB, mini
    Király Máté - CRB, mini
    Dúró Zsombor - TRRB, gyerek
    Román Bálint Dániel - CU, ifi
    Farkasné Tóth Katalin - TRLB, nő
    Nahóczki Péter - TRLB, férfi
    Román Péter - CU, férfi

    Az ötfordulós bajnokság eredményei alapján, kategóriájukban és korcsoportjukban minősítési szintet értek el:


    Tanner Enikő - TRRB, mini - I.o
    Duró Zsombor - TRRB, gyerek - I.o
    Király Máté - CRB, mini - II.o
    Nahóczki Péter - TRLB, férfi - II.o
    Király Lajos Gergő - HU, gyerek - III.o
    Kovács Bendegúz - TRRB, gyerek - III.o
    Román Bálint Dániel - CU, ifi - III.o

    2018.06.23. - EmReBa IV. forduló, Bükkszentkereszt

    Király Lajos Gergő - gyerek, HU - I.hely
    Király Máté - mini, CRB - I.hely
    Farkasné Tóth Katalin - női, PBHB - I.hely
    Nahóczki Péter - férfi, TRLB - I.hely
    Tanner Enikő - mini, TRRB - I.hely
    Berta Dorina - gyerek, TRRB - II.hely
    Román Péter - férfi, CU - II.hely
    Farkas Melinda - női, TRRB - II.hely
    Kovács Bendegúz - gyerek, TRRB - II.hely
    Tanner Nándor - gyerek, TRRB - III.hely

    2018.05.27. - Suli-íjász Bajnokság, ÉMo-i regionális kvalifikáció

    Duró Zsombor - gyerek, ir.n.ref. - I.hely

    2018.05.27. - Suli-íjász Bajnokság, ÉMo-i regionális kvalifikáció

    Duró Zsombor - gyerek, ir.n.ref. - I.hely

    2018.05.19.- EmReBa III.ford. - Kazincbarcika

    Duró Zsombor - TRRB, gyerek - I.hely
    Farkasné Tóth Katalin - TRLB, női - I.hely
    Román Bálint Dániel - CU, ifi - I.hely
    Tanner Enikő - TRRB, mini - II.hely
    Berta Dorina - TRRB, gyerek - III.hely
    Kovács Bendegúz - TRRB, gyerek - III.hely

    2018.04.28-29. - 3D GP I. , Pécel

    Nahóczki Péter - férfi, TRLB - I.hely

    2018.04.14. - EmReBa II.forduló, Miskolc

    Király Máté - CRB, mini - I.hely
    Dúró Zsombor - TRRB, gyerek - I.hely
    Tanner Enikő - TRRB, mini - I.hely
    Dúró Gábor - OL, férfi - I.hely
    Nahóczki Péter - TRLB, férfi - I.hely
    Farkasné Tóth Katalin - TRLB, női - I.hely
    Barócsi Ildikó - BB, női - II.hely
    Lakatos Tamás - CU, férfi - II.hely
    Román Bálint Dániel - CU, ifi - II.hely
    Király Lajos Gergő - HU, gyerek - II.hely
    Nagy Benedek - PBHB, mini - II.hely
    Berta Dorina- TRRB, gyerek - III.hely
    Farkas Antal - PBHB, férfi - IV.hely

    2018.04.07. - Sajószentpéter, 3D

    Vereska Pál - veterán, PBHB - II.hely

    2018.04.07. - 3D Évadnyitó, Tápiószentmárton

    Nahóczki Péter - férfi, TRLB - I.hely
    Nagy Benedek - mini, PBHB - II.hely
    Kéri-Lukács Csilla - női, PBHB - II.hely
    Barócsi Ildikó - női, BB - II.hely
    Kéri Zsolt - férfi, PBHB - III.hely

    2018.03.31. - Dobó Kupa - Kvalifikációs történelmi íjászverseny, Eger

    Nahóczki Péter - veterán, mod.a.tört.íj - I.hely
    Farkasné Tóth Katalin - női, vadászíjak - I.hely

  • репортеръ